Jeden z najlepszych
Chirurgów Plastyków

Ceniony przez swoich pacjentów, uznany przez środowisko medyczne.

Więcej informacji o doktorze Dominiku K. Boligłowa

Zapewniam najwyższą jakość opieki medycznej oraz zindywidualizowane leczenie w jak najkrótszym czasie. Każdy mój pacjent traktowany jest indywidualnie.
Publikacje
Wybitny Specjalista

Państwa zdrowie to priorytet, dlatego też powinniście Państwo powierzyć je tylko w ręce najlepszego specjalisty.

Spersonalizowane podejście

Wybór metod leczenia idealnie dopasowany do Państwa potrzeb.

Jakość i bezpieczeństwo

Wszyscy członkowie mojego zespołu, są wysoce wyspecjalizowani, gotowi pomóc w każdej sytuacji.

Zdrowie jest najważniejsze

Zdrowie pacjenta jest absolutnym priorytetem. Dostosowuję więc metody leczenia zgodnie z potrzebami i stanem zdrowia moich pacjentów.

Absolwent prestiżowego Wydziału medycyny i chirurgii „Gemelli” na słynnym Università Cattolica del Sacro Cuore(Katolicki Uniwersytet Najświętszego Serca z polikliniką „Gemelli”) w Rzymie, w roku akademickim 2007/2008. W roku 2009 obronił swoją dysertację pt.: „Ginekomastia: aspekty kliniczne i chirurgiczne ze szczególnym uwzględnieniem pacjentów postbariatrycznych”. Specjalizację z chirurgii plastycznej rozpoczął w Szwajcarii i zakończył w Niemczech, wykonując w tym czasie samodzielnie 1788 udokumentowanych operacji, głównie pod kierunkiem Prof. Henrika Menke. Tytuł specjalisty chirurgii plastycznej i estetycznej uzyskał 17.01.2018 roku we Frankfurcie nad Menem.
Swoje umiejętności doskonalił ponadto na wielotygodniowych stażach u najznakomitszych specjalistów z całego Świata, m.in. dr Maurizio Nava w Mediolanie , prof. Joerg Gruenert w St. Gallen, dr Jose Luis Martin del Yerro Coca w Madrycie, prof. Mario Pelle-Ceravolo w Rzymie a także na kursach specjalistycznych z zakresu mikrochirurgii, chirurgii estetycznej nosa i piersi, chirurgii ręki oraz chirurgii intymnej. Jest w stałym kontakcie naukowo-zawodowym z prawdopodobnie najbardziej doświadczonym chirurgiem nosa na Świecie, dr-em Michaelem Bromba z Essen oraz ze słynnym chirurgiem plastycznym z Rio de Janeiro, dr-em Carlos del Pino Roxo.
Autor 7-miu indeksowanych artykułów naukowych, 3-ech rozdziałów w podręcznikach do chirurgii plastycznej i ponad 20-stu wystąpień na międzynarodowych konferencjach branżowych, w tym wielokrotne wykonanie zabiegów pokazowych na żywo.
Równocześnie z medycyną dr Boligłowa studiował na wydziale wokalno-aktorskim Akademii Muzycznej w Krakowie i do 2009 roku okazjonalnie występował.

Rocznie wykonuje średnio 400 operacji z zakresu chirurgii plastycznej estetycznej oraz rekonstrukcyjnej.

Członek zwyczajny PTChPRiE oraz DGPRAEC.

Mówi biegle w języku polskim, angielskim, włoskim, niemieckim, a także rosyjskim i hiszpańskim.

Z wizytą w Radio Kraków Rozmowa ze mną posłuchaj

PlayAudycja Magazynu Medycznego Radia Kraków

Dyplomy i certyfikaty