Jeden z najlepszych
Chirurgów Plastyków

Ceniony przez swoich pacjentów, uznany przez środowisko medyczne.

Więcej informacji o doktorze Dominiku K. Boligłowa

Zapewniam najwyższą jakość opieki medycznej oraz zindywidualizowane leczenie w jak najkrótszym czasie. Każdy mój pacjent traktowany jest indywidualnie.
Wybitny Specjalista

Państwa zdrowie to priorytet, dlatego też powinniście Państwo powierzyć je tylko w ręce najlepszego specjalisty.

Spersonalizowane podejście

Wybór metod leczenia idealnie dopasowany do Państwa potrzeb.

Jakość i bezpieczeństwo

Wszyscy członkowie mojego zespołu, są wysoce wyspecjalizowani, gotowi pomóc w każdej sytuacji.

Zdrowie jest najważniejsze

Zdrowie pacjenta jest absolutnym priorytetem. Dostosowuję więc metody leczenia zgodnie z potrzebami i stanem zdrowia moich pacjentów.

Dr med. Dominik K. Boliglowa
Specjalista chirurgii plastycznej i estetycznej

Absolwent prestiżowego Wydziału medycyny i chirurgii „Gemelli” na słynnym Università Cattolica del Sacro Cuore(Katolicki Uniwersytet Najświętszego Serca z polikliniką „Gemelli”) w Rzymie, w roku akademickim 2007/2008. Wroku 2009 obronił swoją dysertację pt.: „Ginekomastia: aspekty kliniczne i chirurgiczne ze szczególnym uwzględnieniem pacjentów postbariatrycznych”. Specjalizację z chirurgii plastycznej rozpoczął w Szwajcarii i zakończył wNiemczech, wykonując w tym czasie samodzielnie 1788 udokumentowanych operacji. Tytuł specjalisty chirurgii plastycznej i estetycznej uzyskał 17.01.2018 roku we Frankfurcie nad Menem.
Stale doskonali swoje umiejętności na wielotygodniowych stażach u najznakomitszych specjalistów z całego Świata(m.in. dr Maurizio Nava w Mediolanie, dr Carlos del Pino Roxo w Rio de Janeiro , prof. Joerg Gruenert w St. Gallen, dr Jose Luis Martin del Yerro Coca w Madrycie i dr Michael Bromba w Essen), a także na kursach specjalistycznych z zakresu mikrochirurgii, chirurgii estetycznej nosa i piersi, chirurgii ręki oraz chirurgii intymnej.
Autor 7-miu artykułów naukowych i 17-stu wystąpień na międzynarodowych konferencjach branżowych.
Równocześnie z medycyną dr Boligłowa studiował na wydziale wokalno-aktorskim Akademii Muzycznej w Krakowie i do 2009 roku okazjonalnie występował.

Rocznie wykonuje około 500 zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej estetycznej oraz rekonstrukcyjnej.

Członek zwyczajny PTChPRiE oraz DGPRAEC.

Mówi biegle w języku polskim, angielskim, włoskim, niemieckim, a także rosyjskim i hiszpańskim.

Dyplomy i certyfikaty