Plastyka Piersi

Dążenie do pięknych i proporcjonalnych piersi to marzenie wielu kobiet. Jeśli rozważasz poprawę wyglądu swojego biustu, jesteś we właściwym miejscu. Specjalizuje się w różnorodnych zabiegach z zakresu plastyki piersi, oferując nowoczesne techniki, w tym innowacyjną metodę powiększania piersi przez pachę, która pozostawia niewidoczne blizny.

Powiększanie Piersi

Powiększanie piersi metodą endoskopową, czyli tzw. cięcie pod pachą. Istnieje możliwość powiększenia także metodą tradycyjną, przez cięcie pod piersią. 

SPRAWDZAM

Podniesienie Piersi

Twoje piersi opadły? Nie są już w odpowiedniej dla Ciebie pozycji? Jeżeli nie potrzebujesz zabiegu powiększania piersi, to wystarczy, że je podniesiesz!

SPRAWDZAM

Implanty Piersi

Potrzebujesz wymienić implanty? A może potrzebna Ci konsultacja dotycząca tego, jakie implanty do piersi będą dla Ciebie odpowiednie? 

SPRAWDZAM

Powiększenie Piersi – Przykłady

Zobacz przykładowe zabiegi, które wykonałem w ostatnim czasie. Są to kobiety, które skorzystały między innymi z metody endoskopowej, czyli powiększenia piersi metodą przez pachę. Zwróć uwagę na brak blizn pod piersiami!

Powiększenie Piersi – Opinie

Zaufało mi setki kobiet. Poniżej widzisz ich opinie.

Monika Urban
Monika Urban
2023-09-09
Dr Dominik Boligłowa podjął się korekty mojego nosa,złamanego 20 lat temu,z krzywą przegrodą i defektem części chrzęstnej .Efekt zaskoczył mnie niesamowicie ,mimo iż wcześniej widziałam wizualizacje, po zdjęciu gipsu i później szyny widok w lustrze zdecydowanie lepszy!mimo obrzęku i siniaczków,które są po zabiegu czymś całkowicie normalnym.Goję się szybko,a po kazdej wizycie kontrolnej nosek coraz ładniejszy.Dziekuję za wyrozumiałość,troskę ,za pełne zaangażowanie i perfekcyjnie przeprowadzoną operację. Niesamowicie zdolny i fachowy lekarz.Polecam doktora!!!
Liliana Bednarska
Liliana Bednarska
2023-08-10
Witam. Szczerze polecam Pana doktora - jestem prawie rok po zabiegu i jestem bardzo zadowolona z efektu. Pan doktor cechuje się ogromną wiedzą, doświadczeniem, empatią i wrażliwością - a to ma dla mnie ogromne znaczenie. Każda wizyta odbyła się w planowanym terminie, na każdą wiadomość otrzymałam szybko odpowiedź. Pan doktor poświęcił mi czas i uwagę oraz odpowiedział na wszystkie moje pytania, rozwiał wątpliwości i rzeczowo wytłumaczył nurtujące mnie zagadnienia. Pan doktor Dominik Boligłowa to godny zaufania specjalista cechujący się również wysoką kulturą osobistą, elegancją oraz poczuciem humoru. Muszę tutaj wspomnieć również o Pani Dorotce, na którą również zawsze można liczyć! Pozdrawiam serdecznie, LB
Monika Kuleczka
Monika Kuleczka
2023-07-11
Doktor Boligłowa to świetny specjalista, a przy tym wspaniały lekarz z dużą empatią i troską o pacjenta. Mój przypadek nie był całkiem prosty, jednak po pierwszych konsultacjach widziałam że jestem w dobrych rękach. Od pierwszej wizyty doktor konkretnie i jasno omawiał możliwości rozwiązania mojej sytuacji, wyjaśnił możliwe opcje i z zaangażowaniem prowadził, odpowiadał na wszystkie wątpliwości i moje pytania. W trakcie zabiegów cały czas mogłam liczyć na wsparcie, a gdy pojawiło się u mnie uczulenie na antybiotyk po zabiegu - późno wieczorem dostałam receptę na inny lek. Opieka w szpitalu podczas zabiegów i pooperacyjna była bardzo dobra. Dostałam pomoc i wsparcie na najwyższym poziomie. I - co najważniejsze - rezultaty przekroczyły moje oczekiwania. Efekt jest po prostu świetny, i to pomimo wcześniejszych chorób, które zostawiły ślady. Dziś mogę się po prostu uśmiechać spoglądając w lustro. Słowo "dziękuję" nie oddaje radości i wdzięczności. Serdecznie polecam!
kiki olsen
kiki olsen
2023-07-08
Witam, rok temu robiłam lifting czoła i obniżenie linii włosów. Coś tam wyobrażałam sobie inaczej , ale nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Żadne trele-morele u kosmetyczki, żaden botoks , laser nie zlikwiduje 2 cm skóry! Pozdrawiam .