W świecie medycyny estetycznej, nazwisko Doktora Dominika Boligłowy z Krakowa, zyskało renomę dzięki wyjątkowemu połączeniu profesjonalizmu, pasji i precyzji. Jako absolwent prestiżowego Wydziału Medycyny i Chirurgii „Gemelli” na Uniwersytecie Katolickim Najświętszego Serca z Polikliniką „Gemelli” w Rzymie, dr Boligłowa reprezentuje elitę w dziedzinie chirurgii plastycznej.

Rozległa Wiedza i Międzynarodowe Doświadczenie

Po zdaniu Lekarskiego Egzaminu Państwowego w Rzymie z wynikiem 268,75 na 270 możliwych punktów, dr Boligłowa rozpoczął swoją pracę zawodową w Szwajcarii, kontynuując ją później w Niemczech. Jego międzynarodowe doświadczenie obejmuje pracę w renomowanych centrach chirurgicznych Mendrisio, Herisau i Gstaad, a także w „Klinice chirurgii plastycznej, estetycznej, chirurgii ręki z centrum leczenia ciężkich oparzeń” w Offenbach nad Menem.

Specjalizacje i Wyjątkowe Umiejętności

Specjalizacje dr Boligłowy obejmują facelift, plastykę nosa, chirurgię powiększania penisa, plastykę piersi, modelowanie twarzy i ciała oraz chirurgię onkologiczną. W czasie swojej specjalizacji, doktor wykonał samodzielnie 1788 udokumentowanych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej.

Tytuły, Staże i Rozwój

Dr Boligłowa nieustannie podąża za postępem w chirurgii plastycznej. Tytuł specjalisty chirurgii plastycznej i estetycznej uzyskał w 2018 roku we Frankfurcie nad Menem. Swoje umiejętności doskonalił, uczestnicząc w stażach u światowej sławy specjalistów, takich jak dr Maurizio Nava w Mediolanie czy dr Carlos del Pino Roxo w Rio de Janeiro. Dodatkowo, dr Boligłowa rozszerzał swoją wiedzę na specjalistycznych kursach z zakresu mikrochirurgii, chirurgii estetycznej nosa i piersi, chirurgii ręki oraz chirurgii intymnej.

Publikacje i Wystąpienia

Doświadczenia kliniczne i techniki chirurgiczne dr Boligłowy zostały opublikowane w formie artykułów w prestiżowych czasopismach naukowych oraz prezentowane na międzynarodowych konferencjach branżowych.

Wielojęzyczność i Dodatkowe Umiejętności

Dr Boligłowa mówi biegle w języku polskim, angielskim, włoskim, niemieckim, rosyjskim i hiszpańskim. Jego talent nie ogranicza się do chirurgii – doktor studiował także na wydziale wokalno-aktorskim Akademii Muzycznej w Krakowie.

Chirurg plastyk z Krakowa

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.dominikboliglowa.com, aby dowiedzieć się więcej o usługach oferowanych przez Doktora Dominika Boligłowę. Zapraszamy do skorzystania z szerokiego wachlarza zabiegów medycznych i chirurgicznych, oferowanych zarówno stacjonarnie, jak i ambulatoryjnie. Kontaktując się z nami, zbliżasz się do spełnienia marzeń o doskonałej estetyce i harmonii ciała.

Zobacz więcej usług dla: Chirurg plastyk z Krakowa